Adalar Evden Eve Nakliyat - %30 İNDİRİMLİ -PRO Nakliye

İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul evden eve nakliyat sektörü olarak asansörlü bir taşıma ihtiyaç haline geldi. 1980 yılından beri hizmet veren istanbul’un en iyi nakliye firması atlantis evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kurumsal ev taşımada anahtar teslim komple bir evi A’dan Z’ye paketleyerek kalın patpatlar ile korunaklı hale getirmekdeyiz. Uluslararası nakliyat işindede ofis taşıma işlerinde de biz Atlantis Nakliyat ekibi olarak profesyonel bir şekilde işyeri taşınması yapmaktayız. Evden eve nakliyat firması ararken sigortalı yük taşıma ve lüks bina taşıma bizden sorulur. Dilediğiniz zaman ekspertize gelebilir ücretsiz olarak eşyalarınızı nasıl sardığımızı paketlediğimizi gösterebiliriz. İstanbul Nakliyat Firması olarak sizlere en üst seviyede evden eve nakliyat hizmetimizi gururla sunuyoruz.

ATLANTİS NAKLİYAT 1980 Senesinden bu yana başta İstanbul Evden Eve Nakliyat olmak üzere İstanbul eşya depolama, ev eşyası taşıma, Villa taşıma, Büro mobilyaları, Parça eşya taşıma (parsiyel), Fuar ve stant taşıma ve Değerli eşya taşımacılığı yapan firmamız uzman personeli ve uygun araç filosu ile sizlerin hizmetindedir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine komple ve parsiyel eşya sevki taşıma işlerinde akla gelen ilk firma özelliğini korumaktadır.

evdenevenakliyat
proevdenevenakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları – İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Evden Eve Nakliye Fiyatları

İstanbul Ev Taşıma Dairelerde, villalarda veya sitelerde bulunan tüm eşyalar İstanbul ev taşıma firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. öncellikle dolap, kabin gibi mobilyaların sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyaya özel ambalajlar ile temin etmektedir. Narin ve kırılgan malzemeler ise karton kutulara yerleştirilmektedir. İstanbul ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında belirli bir uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ve çevresinde bulunan illere de anlık olarak ulaşım desteği sağlamaktadır. Parça eşyalar, 1+0 veya 1+1 gibi küçük daireler içinde hafif ticari araç modelleri temin edilmektedir. Dolasıyla da nakliye ücretleri bir hayli düşürülmektedir.

Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz bir ekspertiz çalışması ile sizlere en makul fiyatları takdim ediyoruz

Bu çalışmanın ardından asansörlü araçlarımız eşliğinde belirttiğiniz gün ve tarih dikkate alınarak adresinize geliyoruz. Bu araçlar sayesinde hızlı ve hasarsız taşımacılık çok daha sağlıklı koşullarda sürdürülüyor

Profesyonel niteliklerde eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmamızda poliüretan balonlu naylonlar, koli ve battaniyeler kullanılarak eşyanın izole edilmesi sağlanıyor.

Evinizde veya işyerinizde bulunan mobilya grubu ya da beyaz eşyalarınız firmamızın uzman personeli tarafından sökülerek tekrar monte ediliyor

Fuar, kongre, müzik etkinlikleri ve çeşitli organizasyonlara yönelik nakil talepleriniz için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz

Görüldüğü gibi son derece modern ve güler yüzlü bir anlayış eşliğinde şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz efendim. Lütfen firmamızı aramadan böylesine hassas bir çalışma için net bir karar vermeyiniz. Ayrıca sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere telefonlarımızın sürekli açık bulundurulduğunu lütfen unutmayınız.

Daha fazla bilgi için: https://www.atlantisevdenevenakliyat.com

İstanbul Nakliyat Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Şimdi Ara