Adalar Evden Eve Nakliyat - %30 İNDİRİMLİ -PRO Nakliye

Adalar Eşya Depolama

ADALAR Evden Eve Nakliyat aşamalarında en hassas konulardan biri olan eşya depolama doğru şartlar ile doğru yerde ve doğru zaman da bir ürünü koruma altına almak anlamına gelmektedir. Depolama hassas bir teraziye sahip olan hassas bir konudur. Depolayacağınız malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Özellikle gıda ürünü depoluyorsanız şartlar ona uygun olmalıdır. Yahut ev eşyası depolamalarında şartlar farklı olacaktır.Adalar Nakliye işlemi başlamadan bir gün öncesinde ürünler belirlenir depolanacak olan ürünler ayarlatılır. Uygun kategorideki uygun ürünler eşleştirilerek gerekli ve ilgili depolama alanına eklenmektedir. Bu şekilde detaylı olarak yürütülmektedir çalışmalarımız.

 

İstanbul adalar eşya depolama hizmeti veren ADALAR Nakliyat, taşınacağınız ev küçükse, farklı bir şehre sınırlı süreliğine taşınıyorsanız, bekletmek istediğiniz eşyalar için devreye giren bir sistemdir.

asansorluevdenevenakliyatsemt
ADALAR EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama hizmetimizle, öncelikle eşyalar uygun şekilde paketlenir, özelliklerine göre ayrılır ve  PRO Adalar Nakliyat’a ait  korunaklı depolarda size ayrılan bölüme yerleştirilir. Eşya depolarımızda istediğiniz kadar eşyayı istediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz. Eşya depolama fiyatları, koşulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İSTANBUL PRO ADALAR Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Büyük Ada .Manastır yolu Sokak 34844 Adalarİstanbul

Başa dön
Şimdi Ara