Adalar Evden Eve Nakliyat - %30 İNDİRİMLİ -PRO Nakliye

Büyükada Evden Eve Nakliyat

Birçok firmanın insanların beklentilerini tam olarak karşılayamadıkları için kısa zaman içinde yok olup gittiği bir sektör olan evden eve nakliyat alanında, uzun zamandan bu yana ayakta kalan ve insanların güvenlerini kazanmayı başaran Adalar nakliyat, kısa zaman içinde elde ettiği saygın konum ile artık insanların akıllarına gelen ilk isim olmuştur.  İlk kurulduğu günden bu yana maddi kazanç elde etmekten çok insanların memnun kalmalarını buyukadaamaçlayan ve bu düşüncesi ile çok daha fasla kişiye ulaşan firmamız, özellikle gelen her türlü talepte beklentileri aşan kalitesi ile artık sektörün gözdesi olmuştur.

Her biri eşya taşıma konusunda deneyimli çalışanları ile tüm eşyaların taşınma işlemini çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilen firmamız aynı zamanda taşıma yapılacak olan yerlerin arasındaki mesafeye bakmadan ve taşıma yapılacak katların sayılarının önemli olmadan en kaliteli Büyükada evden eve nakliyat hizmetleri vermeyi sürdürmektedir.
Yaptığı her işte mutlaka insanların eşyalarına en küçük bir zarar veremeden istedikleri noktaya taşınmalarını sağlamayı hedefleyen adalar evden eve taşıma her zaman için taşıma işlemlerini yapmadan önce keşif çalışmaları yaparak taşınacak olan eşyaların miktarını, alınacak güvenlik önemlerini ve aynı zamanda taşıma sırasında buyukada-mekanlarikullanılacak olan araç gereçleri o şekilde tespit etmektedir. Bu sayede çok daha kaliteli bir güvenli bir taşıma hizmeti verilmektedir.

Adanın en yüksek tepesinde Aya Yorgi Kilisesi ve Aya Yorgi Manastırı bulunmaktadır. Buradaki ilk yapı, M.S. 6. yüzyıl’da inşa edilmiştir. Bu mevkide, birçok kilise ve manastırın kalıntıları da vardır. Bunlardan bazıları günümüze kadar ulaşmış, bazıları yıkıntı olarak kalmıştır.İsa Tepesi’nde ise Hristos kilise ve manastırı ile Rum Yetimhanesi bulunmaktadır. Rum Yetimhanesi’nin binası harabe olmasına rağmen halen dünyanın en büyük ahşap monoblok yapılarındandır.Kumsal semtindeki Ayios Dimitrios kilisesi de Büyükada’nın önemli dini yapılarındandır. Adadaki çok küçük Ortodoks cemaat, büyük ayinlerini burada yapar.

Büyükada’da bulunan 4 camiden mimari bakımdan en dikkat çekeni II. Abdülhamid tarafından yaptırılan Hamidiye Camii’dir. Mimari açıdan Batı etkisinde inşa edilmiş bulunan mekân, Ada Cami Sokağı’nda bulunmaktadır.

Büyükada Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Şimdi Ara
Profesyonel Nakliyat, İstanbul içerisinde evden eve nakliyat ofis taşıma eşya depolama hizmeti sağlayan kaliteli bir firmadır. Müşterilerine karşı güler yüz ile birlikte iyi bir çalışma sağlar.evden eve nakliyat taşımacılık