Adalar Evden Eve Nakliyat - %30 İNDİRİMLİ -PRO Nakliye

Adalar Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMACILIĞI AŞAMALARI NELERDİR

Öncelikle gelen talep Adalar Nakliyat sorumluları tarafından değerlendirilir. Karşılıklı olarak belirlenen gün içinde rezervasyon verilerek ekspertiz için randevu alınır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Adalar nakliyatça yönlendirilen ekspertiz personeli taşınacak iş yerine ait alanları fotoğraflayarak ve gerekli notları alarak inceler. Tarafınızdan gerekli bilgileri talep eder. Genelde taşınacağı alan, taşınacak eşyalar, iş yerindeki kısımlar, önemli evraklar, çalışanlara ayrılmış evrak ve eşyaların tamamı ayrı ayrı not edilmektedir. Karşılıklı olarak mutabık kalındığı taktirde Adalar nakliyat sözleşmesi imzalanarak taşınma hizmeti kesinleşir. Gelişmemiş giriş evresi olarak tanımladığımız bu bölüm ofis nakliyesinin ilk aşamasıdır. Tarafınızdan farkedilmeyen bize ait bir ön hazırlık aşaması tarafımızca başlatılır. Gerekli personel, araç, paketleme meteryalleri ve taşıma projesi ile iş gücü talebi ve süreleri hesaplanır. Bu firmamız için iş adına işin olgunlaşma sürecidir. Son aşama ise taşınmanın gerçekleşmesi ve tarafınıza teslimidir.

ADALAR OFİS TAŞIMA 3-1

 

Ofis Taşıma öncesinde personel guruplara ayrılmaktadır. Her gurup için bir gurup lideri yer alır. Burda amaç personeli belli noktalara odaklamak bu sayede karışıklığı önlemektir. Her gurup kendi bölgesinde mobilya demontajı, elektronik gereç, bilgisayar ve evrakların paketlenmesi işlemlerini yerine getirir. Bu işlemler sırasında gurup liderlerinin yanında tarafınızdan yönlendirilecek bir personelin olması gerekir. Bu kişi hangi düzene göre kolileme yapılacağı ve yerleştirme – kurulum sırasında neyin nereye konacağı konusunda yardımcı olacaktır. Firmamız ofis taşımacılığı sırasında çekmece ve özel evrakları toplamamakta – yerleştirmemektedir.Adalar Ofis Taşıma öncesinde özel ambalajlar bırakılarak her masa çalışanının kendi özel eşya ve özel evraklarını ambalajlara koymasını talep etmekteyiz.

Başa dön
Şimdi Ara
Profesyonel Nakliyat, İstanbul içerisinde evden eve nakliyat ofis taşıma eşya depolama hizmeti sağlayan kaliteli bir firmadır. Müşterilerine karşı güler yüz ile birlikte iyi bir çalışma sağlar.evden eve nakliyat taşımacılık